Imagick (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Password
eu: Pasahitza

en: Center
eu: Erdian

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Length
eu: Luzera

en: Anchor
eu: Aingura

en: Text
eu: Testua

en: Normal
eu: Arrunta

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Color
eu: Kolore

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Position
eu: Kokapena

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: JPEG quality
eu: JPEG kalitatea

en: original
eu: jatorrizkoa

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
eu: Defini ezazu JPEG maneiatzeko irudi kalitatea. 0 eta 100 bitarteko balioak. Balio altuagoak irudi kalitatea hobea esan nahi du, baina ez fitxategi handiagoak.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
eu: JPEG kalitateak 0 eta 100 bitarteko balio bat izan behar du.

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Bottom center
eu: Behean erdian

en: Rotate
eu: Biratu

en: Center left
eu: Erdian ezkerrean

en: Center right
eu: Erdian eskuinean
