Imagick (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Password
he: סיסמה

en: Center
he: מרכז

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Font
he: גופן

en: Length
he: אורך

en: Anchor
he: עוגן

en: Text
he: טקסט

en: Normal
he: נורמלי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Color
he: צבע

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Random
he: אקראי

en: Position
he: מיקום

en: Threshold
he: סף

en: Font size
he: גודל גופן

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: JPEG quality
he: איכות JPEG

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Radius
he: רדיוס

en: Sigma
he: סיגמה

en: Crop
he: חיתוך

en: original
he: מקורי

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
he: הגדרת איכות התמונה עבור מניפולציות JPEG. הטווח נע מ- 0-100. ככל שהערך גבוה יותר איכות התמונה משתפרת אך גודל ה קבצים עולה.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
he: אייכות JPEG צריכה להיות מספר בין 0 ל-100.

en: Rotate
he: סיבוב

en: view actual size
he: צפיה בגודל האמיתי

en: Scale and crop
he: התאמת גודל וחיתוך
