Imagick (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: Password
hr: Lozinka

en: Center
hr: Centar

en: Preview
hr: Pregled

en: Length
hr: Dužina

en: Anchor
hr: Sidro

en: Text
hr: Tekst

en: Normal
hr: Normalno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Color
hr: Boja

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Random
hr: Nasumično

en: Position
hr: Pozicija

en: Threshold
hr: Prag

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: JPEG quality
hr: Kakvoća JPEG-a

en: Resize
hr: Promjeni veličinu

en: Crop
hr: Odreži

en: original
hr: izvornik

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
hr: Odredite kakvoću slike za JPEG manipulacije. Raspon je od 0 do 100. Veće vrijednosti znače bolju kakvoću ali i veću veličinu datoteke.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
hr: JPEG kakvoća mora biti broj između 0 i 100.

en: Top center
hr: Vrh sredina

en: Bottom center
hr: Dno sredina

en: Rotate
hr: Zakreni

en: view actual size
hr: vidi stvarnu veličinu

en: Sample original image
hr: Uzorak izvorne slike

en: Sample modified image
hr: Uzorak promijenjene slike

en: Scale and crop
hr: Skaliraj i odsjeci (crop)

en: Center left
hr: Sredina lijevo

en: Center right
hr: Sredina desno
