Imagick (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Password
jv: Sandhi

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Anchor
jv: Jangkar

en: Text
jv: Teks

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Scale
jv: Skala

en: Color
jv: Kelir

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: JPEG quality
jv: Kualitas JPEG

en: Resize
jv: Ngubah ukuran

en: original
jv: asli

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
jv: Nentokaké kualitas gambar kanggo manipulasi JPEG. Reng-rengan biji sākā 0 marang 100. Biji sing gedhé nudhuhaké kwalitas sing apik nanging ukuran berkasé dadi gedhé.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
jv: Kualitas JPEG kudu angka antarané 0 nganti 100.

en: Rotate
jv: Diputer

en: view actual size
jv: tonton ukuran asline

en: Sample original image
jv: Conto gambar asli

en: Sample modified image
jv: Conto gambar owahan

en: Scale and crop
jv: Skalaké lan crop
