Imagick (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Password
oc: Senhal

en: Center
oc: Centre

en: Preview
oc: Apercebut

en: Font
oc: Poliça

en: Length
oc: Longor

en: Anchor
oc: Ancòra

en: Text
oc: Tèxte

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Random
oc: A l'azard

en: Position
oc: Posicion

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: JPEG quality
oc: Qualitat JPEG

en: Resize
oc: Redimensionar

en: Rounded corners
oc: Caires arredondits

en: Crop
oc: Requadrar

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
oc: Definir la qualitat d'imatge per las conversions en JPEG, sus una escala de 0 a 100. Una valor elevada significa un imatge de melhora qualitat mas un fichièr de talha mai importanta.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
oc: La qualitat dels JPEG deu èsser un nombre entre 0 e 100.

en: Rotate
oc: Rotacion

en: view actual size
oc: veure en talha real

en: Sample original image
oc: Image original d'exemple

en: Sample modified image
oc: Image modificada d'exemple

en: Scale and crop
oc: Mesa a l'escala e requadratge
