Imagick (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Password
pl: Hasło

en: Center
pl: Środek

en: Preview
pl: Podgląd

en: Font
pl: Czcionka

en: Length
pl: Długość

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Text
pl: Tekst

en: Normal
pl: Zwykły

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Scale
pl: Skala

en: Quality
pl: Jakość

en: Color
pl: Kolor

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Random
pl: Losowo

en: Position
pl: Pozycja

en: Threshold
pl: Próg

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: JPEG quality
pl: Jakość grafik JPEG

en: File format
pl: Format pliku

en: Resize
pl: Zmiana rozmiaru

en: Shadow
pl: Cień

en: Rounded corners
pl: Zaokrąglane narożniki

en: Radius
pl: Promień

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Crop
pl: Przytnij

en: original
pl: oryginał

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
pl: Jakość grafik JPEG, które podlegają przetwarzaniu. Może ona przyjąć wartość od 0 do 100. Wyższa wartość oznacza lepszą jakość, ale i zwiększenie wielkości plików.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
pl: Jakość grafik JPEG musi być wyrażona liczbą od 0 do 100.

en: Top center
pl: Górny środek

en: Bottom center
pl: Dolny środek

en: Rotate
pl: Obróć

en: view actual size
pl: zobacz faktyczny rozmiar

en: Sample original image
pl: Przykładowy oryginał obrazka

en: Sample modified image
pl: Przykładowa modyfikacja obrazka

en: Scale and crop
pl: Skalowanie i przycinanie

en: Center left
pl: Lewy bok po środku

en: Center right
pl: Prawy bok po środku

en: Degrees
pl: Stopnie

en: Effect settings
pl: Ustawienia efektu
