Imagick (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Password
sl: Geslo

en: Preview
sl: Predogled

en: Text
sl: Besedilo

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Color
sl: Barva

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Position
sl: Položaj

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: JPEG quality
sl: JPEG kvaliteta

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: Crop
sl: Izrez

en: original
sl: prvotna

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
sl: Določite kvaliteto fotografij za JPEG obdelavo. Razpon je od 0 do 100, kjer višje vrednosti pomenijo boljšo kvaliteto, vendar ob tem tudi večje datoteke.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
sl: Kvaliteta JPEG mora biti število med 0 in 100.

en: Scale and crop
sl: Skaliraj in obreži
