Imagick (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Password
sr: Лозинка

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Text
sr: Текст

en: Scale
sr: Размера

en: Color
sr: Боја

en: JPEG quality
sr: JPEG kvalitet

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
sr: Дефинишите квалитет слика приликом JPEG манипулација. Распон иде од 0 до 100. Већа вредност означава бољи квалитет, али и веће фајлове.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
sr: JPEG квалитет мора бити број између 0 и 100.
