Imagick (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Password
ast: Clave

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Center
ast: Centru

en: Preview
ast: Entever

en: Anchor
ast: Anclax

en: Text
ast: Testu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Scale
ast: Escalar

en: Not installed
ast: Ensin instalar
