Imagick (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Password
bg: Парола

en: - None -
bg: - Не -

en: Center
bg: Център

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Length
bg: Времетраене

en: Anchor
bg: Котва

en: Text
bg: Текст

en: Color
bg: Цвят

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: JPEG quality
bg: JPEG качество

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
bg: Дефинира качеството на изображението на JPEG манипулациите. Интервалът е от 0 до 100. По-голяма стойност означава по-добро качество, но и по-голям файл.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
bg: JPEG качество трябва да е число от 0 до 100.
