Imagick (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Password
cs: Heslo

en: - None -
cs: - Nic -

en: Center
cs: Na střed

en: Preview
cs: Náhled

en: Length
cs: Délka

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Normal
cs: Normální

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Color
cs: Barvy

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Random
cs: Náhodný

en: Position
cs: Pozice

en: Threshold
cs: Práh

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: JPEG quality
cs: Kvalita JPEG obrázků

en: File format
cs: Formát souboru

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Crop
cs: Oříznout

en: original
cs: originál

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
cs: Nastavit kvalitu obrázků JPEG. Kvalita je vyjádřena číslem od 0 do 100. Větší číslo znamená lepší kvalitu, ale také objemnější soubor.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
cs: Kvalita JPEG musí být mezi 0 a 100.

en: Top center
cs: Nahoře uprostřed

en: Bottom center
cs: Dole uprostřed

en: Rotate
cs: Rotace

en: view actual size
cs: zobrazit aktuální velikost

en: Sample original image
cs: Ukázka původního obrázku

en: Sample modified image
cs: Ukázka upraveného obrázku

en: Scale and crop
cs: Změnit velikost se zachováním poměru stran a oříznout

en: Center left
cs: Uprostřed vlevo

en: Center right
cs: Uprostřed vpravo
