Imagick (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Text
gu: લખાણ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Scale
gu: માપ

en: Color
gu: રંગ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: Sample original image
gu: મૂળ ચિત્ર નમૂનો

en: Sample modified image
gu: સંપાદિત ચિત્ર નમૂનો
