Imagick (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Text
hy: Տեքստ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Color
hy: Գույն

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: original
hy: օրիգինալ

en: Rotate
hy: Պտտել

en: view actual size
hy: դիտել իրական չափը
