Imagick (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Password
ka: პაროლი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Length
ka: სიგრძე

en: Anchor
ka: ბმული

en: Text
ka: ტექსტი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Color
ka: ფერი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Position
ka: პოციზია

en: JPEG quality
ka: JPEG-ის ხარისხი
