Imagick (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Center
kk: Орта

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Text
kk: Текст

en: Color
kk: Түс

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: JPEG quality
kk: JPEG сапасы

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
kk: JPEG өңдеуі үшін сурет сапасын анықтаңыз.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
kk: JPEG сапасы 0 мен 100 арасындаға саны болу керек.
