Imagick (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Center
mr: मध्य

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: Length
mr: लांबी

en: Text
mr: अक्षर

en: Normal
mr: साधारण

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Scale
mr: मोजपट्टी

en: Color
mr: रंग

en: Random
mr: अननुक्रमाने

en: Position
mr: स्थान

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे

en: JPEG quality
mr: JPEG दर्जा

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
mr: JPEG चा दर्जा हा ० ते १०० मधला अंकच हवा.
