Imagick (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Password
my: စကားဝှက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Center
my: ဗဟို

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Font
my: စာလုံး

en: Length
my: အရှည်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Color
my: အရောင်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: JPEG quality
my: JPEG အရည်အသွေး

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
my: JPEG quality နံပါတ်သည် ၁ မှ ၁၀၀ အတွင်းဖြစ်ရမည်
