Imagick (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Center
ne: केन्द्र

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Normal
ne: साधारण

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Scale
ne: नाप

en: Color
ne: रंग

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन
