Imagick (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Password
sk: Heslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Center
sk: Na stred

en: Preview
sk: Náhľad

en: Font
sk: Písmo

en: Length
sk: Dĺžka

en: Anchor
sk: Kotva

en: Normal
sk: Normálny

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Scale
sk: Škálovať

en: Color
sk: Farba

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Random
sk: Náhodný

en: Position
sk: Pozícia

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: JPEG quality
sk: Kvalita JPEG obrázkov

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť

en: Radius
sk: Polomer

en: Crop
sk: Orezať

en: original
sk: pôvodný

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
sk: Nastavte kvalitu obrázkov pri ich zmenách. Kvalita je vyjadrená číslom od 0 do 100. Väčšie číslo znamená lepšiu kvalitu, ale tiež väčší súbor.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
sk: Kvalita JPEG musí byť číslo od 0 do 100.

en: Rotate
sk: Otočiť

en: view actual size
sk: zobraziť aktuálnu veľkosť

en: Sample original image
sk: Ukážkový originálny obrázok

en: Sample modified image
sk: Ukážkový modifikovaný obrázok

en: Scale and crop
sk: Zmena veľkosti a orezanie
