Imagick (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Preview
sq: Shikoje

en: Color
sq: Ngjyra

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: JPEG quality
sq: Kualiteti JPEG

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
sq: Përcakton kualitetin e figurave për manipulimet JPEG. Rangu nga 0 në 100. Vlerat më të larta do të thotë cilësi më e lartë për figurat por gjithashtu edhe skedarë më të mëdhenj.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
sq: Kualiteti JPEG duhet të jetë një numër në mes 0 dhe 100.
