Imagick (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Password
gl: Contrasinal

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Center
gl: Centrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Font
gl: Fonte

en: Length
gl: Lonxitude

en: Anchor
gl: Áncora

en: Text
gl: Texto

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Scale
gl: Escala

en: Amount
gl: Cantidade

en: Color
gl: Cor

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Random
gl: Aleatorio

en: Position
gl: Posición

en: Threshold
gl: Umbral

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: JPEG quality
gl: Calidade JPEG

en: File format
gl: Formato de ficheiro

en: Resize
gl: Redimensionar

en: Crop
gl: Recortar

en: original
gl: orixinal

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
gl: A calidade JPEG debe ser un número entre 0 e 100.

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado

en: Rotate
gl: Rotar

en: view actual size
gl: ver tamaño real

en: Sample original image
gl: Imaxen de mostra orixinal

en: Sample modified image
gl: Imaxe de mostra modificada

en: Scale and crop
gl: Escalar e recortar

en: Center left
gl: Centrado á esquerda

en: Center right
gl: Centrado á dereita
