Imagick (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Center
km: កណ្តាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Color
km: ពណ៌

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: JPEG quality
km: គុណភាព JPEG

en: Resize
km: ប្ដូរ​ទំហំ

en: Crop
km: ច្រឹប

en: original
km: ដើម

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
km: គុណភាព​ JPEG ត្រូវ​តែ​ជា​លេខ​នៅ​ចន្លោះ​ពី ០ ទៅ ១០០ ។

en: Rotate
km: បង្វិល

en: view actual size
km: មើល​ទំហំ​ជាក់​ស្តែង

en: Sample original image
km: រូបភាព​ដើម​ជា​គំរូ

en: Sample modified image
km: រូប​ភាព​ដែល​កែ​ជា​គំរូ

en: Scale and crop
km: មាត្រដ្ឋាន និង​ច្រឹប
