Imagick (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Anchor
ku: لەنگەر

en: Text
ku: دەق

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: JPEG quality
ku: جۆرایه‌تی JPEG

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
ku: جۆرایه‌تی JPEG ده‌بێت لە نێوان 0 و 100 بێت.

en: Rotate
ku: سووڕاندن

en: view actual size
ku: پیشاندانی قەبارەی ڕاستەقینە
