Imagick (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Password
lv: Parole

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Center
lv: Centrēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Font
lv: Fonts

en: Length
lv: Garums

en: Anchor
lv: Novietot

en: Text
lv: Teksts

en: Normal
lv: Normāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Amount
lv: Summa

en: Color
lv: Krāsa

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Random
lv: Nejaušs

en: Position
lv: Pozīcija

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: JPEG quality
lv: JPEG kvalitāte

en: File format
lv: Faila formāts

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Crop
lv: Apgriezt

en: original
lv: oriģināls

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
lv: JPEG kvalitātei jābut ciparam no 0 līdz 100.

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: view actual size
lv: skatīt reālo izmēru

en: Sample original image
lv: Parauga oriģinālais attēls

en: Sample modified image
lv: Parauga modificētais attēls

en: Scale and crop
lv: Mērogot un apgriezt
