Imagick (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Color
ta: நிறம்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: JPEG quality
ta: JPEG தரம்
