Imagick (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
