Imagick (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Password
be: Пароль

en: - None -
be: - Нічога -

en: Center
be: Цэнтр

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Anchor
be: Якар

en: Text
be: Тэкст

en: Normal
be: Нармальны

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Scale
be: Маштаб

en: Color
be: Колер

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Random
be: Выпадкова

en: JPEG quality
be: Якасць JPEG

en: Resize
be: змена памеру

en: Crop
be: Абрэзка

en: original
be: першапачатковы

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
be: Якасць JPEG павінна быць адзначана лічбай паміж 0 і 100.

en: Rotate
be: Павярнуць

en: view actual size
be: Прагляд бягучага памеру

en: Sample original image
be: Прыклад сапраўднай выявы

en: Sample modified image
be: Прыклад змененай выявы

en: Scale and crop
be: Маштаб і абрэзка
