Imagick (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Password
ca: Contrasenya

en: - None -
ca: - Cap -

en: Center
ca: Centre

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Length
ca: Llargada

en: Anchor
ca: Àncora

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Scale
ca: Escalar

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Random
ca: Aleatori

en: Position
ca: Posició

en: Threshold
ca: Llindar

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: JPEG quality
ca: Qualitat JPEG

en: File format
ca: Format del fitxer

en: Resize
ca: Redimensionar

en: Rounded corners
ca: Cantonades arrodonits

en: Crop
ca: Tallar

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
ca: Defineix la qualitat de la imatge per a les manipulacions JPEG. Va des de 0 fins a 100. Els valors més alts generen imatges de millor qualitat i fitxers més grossos.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
ca: La qualitat dels JPEG ha de ser un nombre entre 0 i 100.

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Bottom center
ca: Part inferior centre

en: Rotate
ca: Girar

en: view actual size
ca: veure en mida real

en: Sample original image
ca: Imatge original d'exemple

en: Sample modified image
ca: Imatge modificada d'exemple

en: Scale and crop
ca: Escalar i tallar

en: Center left
ca: Centre esquerra

en: Center right
ca: Centre dreta
