Imagick (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Password
nn: Passord

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Color
nn: Farge

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Random
nn: Vilkårleg

en: JPEG quality
nn: JPEG-kvalitet

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
nn: JPEG-kvalitet må vere eit tal mellom 0 og 100
