IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Save settings
af: Stoor verstellings
