IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
