IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Port
ast: Puertu
