IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Port
be: Порт

en: Error saving user account.
be: Не атрымалася захаваць акаўнт карыстальніка.

en: Settings saved.
be: Налады захаваны
