IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Port
bg: Порт

en: Server name
bg: Име на сървър

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт
