IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Port
bn: পোর্ট
