IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Error saving user account.
bs: Greška pri čuvanju korisničkog računa.
