IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Error saving user account.
cs: Nastala chyba ukládání uživatelského účtu.
