IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Add Server
da: Tilføj server

en: Server name
da: Servernavn

en: Error saving user account.
da: Fejl ved opdatering af brugerkonto.

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt

en: Add new server
da: Tilføj ny server
