IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Port
el: Θύρα

en: Error saving user account.
el: Σφάλμα κατά την αποθήκευση του λογαριασμού χρήστη.
