IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Error saving user account.
eo: Eraro konservante uzantokonton.
