IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Add Server
et: Lisa server

en: Error saving user account.
et: Viga kasutajakonto salvestamisel.

en: Server Address
et: Serveri aadress
