IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Port
eu: Ataka

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.
