IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda
