IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: edit
fr: modifier

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Add Server
fr: Ajouter un serveur

en: Server name
fr: Nom du serveur

en: Error saving user account.
fr: Erreur à la sauvegarde du compte utilisateur.

en: Settings saved.
fr: Paramètres enregistrés.

en: Server Address
fr: Adresse du serveur

en: Use SSL?
fr: Utiliser SSL ?
