IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Port
gl: Porto

en: Error saving user account.
gl: Erro ó gardar a conta de usuario.

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.
