IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો
