IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Error saving user account.
hr: Greška prilikom spremanja korisničkog računa.

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.
