IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Port
ja: ポート

en: Error saving user account.
ja: ユーザーアカウントの保存中にエラーが発生しました。

en: Add new server
ja: サーバーを追加
