IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.
