IMAP Auth (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Port
km: ច្រក

en: Error saving user account.
km: កំហុស​ក្នុងការ​រក្សាទុក​គណនី​អ្នកប្រើ ។
